reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link-Deco-P9

TP-Link’ten yeni hibrit mesh sistemi: Deco P9

TP-Link, evlerinde Wi-Fi sorunu yaşayanlara yeni mesh sistemini sunuyor. Mesh Wi-Fi ve Powerline teknolojisini bir araya getiren yeni hibrid Mesh Wi-Fi sistemi TP-Link Deco P9 karşımıza çıkıyor.

Kalın duvar vb Wi-Fi engelleyici sorunlarını ortadan kaldırmayı sağlayan bu hibrid sistem ile çok daha güçlü bir Mesh Wi-Fi ağı oluşturuluyor.

AC1200 Mesh Wi-Fi gücüne ek olarak powerline teknolojisi ile AV1000 bağlantı hızı da eklendiğinden, diğer Mesh Wi-Fi sistemlerine oranla çok daha güçlü ve hızlı bir ağ elde ediliyor. Hibrid sistem yardımıyla 560 metrekare kapsama alanına sahip, çift bant destekli bir Wi-Fi ağı kurmayı sağlayan TP-Link Deco P9, ‘Wi-Fi ölü bölge katili’ olarak niteleniyor. Çok geniş ve katlı evlerde Wi-Fi kapsama alanını en rahat şekilde çözen cihaz, Mesh teknoloji sayesinde tek bir ağ adı ile evin her yerinde Wi-Fi kesintisi yaşamadan dolaşma keyfi sunuyor. Deco Mesh sistemleri ile 100 cihaza kadar sorunsuz Wi-Fi desteği sunan bir ağ oluşturuluyor. Güçlü Ebeveyn Kontrolleri, çocukları internette güvenli tutabilmek için gerekli denetimleri yapmayı sağlıyor.

Tüm Deco modelleriyle uyumlu olan TP-Link Deco P9, kolay bir kuruluma sahip. TP-Link’in iOS ve Android destekli ücretsiz Deco uygulaması sayesinde her yerden ve her zaman kolayca ağ ve bağlı cihazlar denetlenebiliyor. Ayrıca Amazon Alexa destekli olan ürünü, basit sesli komutlarla da yönetmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Deco P9’un satış fiyatı ne kadar?

Üç birimden oluşan Deco P9, bu ay itibarıyla Türkiye’de piyasaya sunulacak. Cihazın satış fiyatı ise 327 dolar olacak.

İlginizi çekebilir

Puma’dan oyunuculara özel ayakkabı

İLGİLİ HABERLER