reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Deco P9

Powerline ve Mesh teknolojisini birleştiren Wi-Fi çözümü: TP-Link Deco P9

TP-Link yeni Mesh teknolojisine sahip cihazıyla dikkat çekiyor. Powerline teknolojisi ve Mesh teknolojisini bir araya getiren cihaz TP-Link Deco P9 olarak adlandırılıyor. Çok katlı evlerde yaşanan Wi-Fi sorununa çözüm getiren model elektrik hattını aynı zamanda interneti taşıyan bir hat haline getiren powerline teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Cihaz çok katlı evlerde her kata priz olan her noktaya interneti taşımayı sağlıyor.

Mesh Wi-Fi teknolojisi ile de tek bir ağ adı ve şifre ile üstün bir Wi-Fi ağı oluşturuyor. Katlarda hem kablosuz hem de kablo ile ağa bağlanma olanağı sunan Deco P9, hibrit sistem yardımıyla 560 metrekare kapsama alanına sahip ve çift bant destekli bir Wi-Fi ağı kurabiliyor.

Deco Mesh sistemleri ile 100 cihaza kadar Wi-Fi desteği sunan bir ağ oluşturuluyor. 802.11ac teknolojisine sahip olan cihaz, kablosuz bağlantıda toplamda 1.200 Mbps hıza ulaşabiliyor. Ayrıca iki adet Gigabit Ethernet girişi sayesinde hızlı kablolu bağlantı desteği de sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Deco P9 modelinin Türkiye fiyatı ne kadar?

Tüm Deco modelleriyle uyumlu olan Deco P9, iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Cihaz, iki ve üç birimli paketler halinde satışa sunuluyor.  Paketlerin tavsiye edilen satış fiyatları ise şöyle:
– Deco P9 iki birimli paket : 218 dolar
– Deco P9 üç birimli paket : 327  dolar

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir bir elektrikli motosiklet olduğunu biliyor muydunuz?