reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Deco Voice X20

Alexa’ya sahip ilk Mesh Wi-Fi sistemi: TP-Link Deco Voice X20

TP-Link, dahili Alexa’ya sahip ilk Mesh Wi-Fi sistemini tanıttı. CES 2021‘de duyurulan TP-Link Deco Voice X20, CES 21 İnovasyon Onur Ödülü’nü kazanmış durumda. Wi-Fi 6 ve Mesh sistemlerini bir arada sunan cihaz, yüksek hızlı ve düşük gecikmeli Wi-Fi kapsama alanı sunuyor. Dahili Alexa’ya sahip olan ürün ile kullanıcılar ayrı bir akıllı hoparlöre ihtiyaç duymadan evlerini yönetebiliyor.

Advertisement

TP-Link Deco Voice X20 ile IoT ve Wi-Fi entegrasyonu sağlanıyor. Mesh teknolojisinin sağladığı tüm evi kapsayan Wi-Fi ve dahili Alexa ile tüm evde ses ve ses kontrolü yapılabiliyor. Deco Voice, akıllı ev cihazlarını yönetmeyi, günlük hava raporunu almayı, programlarda değişiklik yapmayı, en sevilen çalma listelerini düzenlemeyi sağlıyor. Deco Voice X20, diğer Alexa özellikli ürünler ve Deco birimleriyle sorunsuz çalışabiliyor. Ayrıca TP-Link’in Kasa ve Tapo akıllı ev ürünlerinin yönetimini de yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Deco Voice X20 haricinde Wi-Fi 6E destekli yeni cihazlar da geliyor

5G ile WiFi 6 teknolojisini bir araya getiren bir ağ geçidi (gateway) çözümü olan Deco X80-5G, indirme hızlarını 5,0 Gbps’ye kadar artırıyor ve 4G’ye oranla 33 kat daha hızlı. Deco X96, akıllı hub’a sahip Deco X76 Plus Mesh modellerinin yanı sıra Archer AX96 ve 10 Gbps bağlantı noktasına sahip olan Archer AX206 yönlendiriciler de yer alıyor. Cihazların Türkiye’deki satış fiyatları ise henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çekmeyi başaran en yeni bisikletlerden