reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

TP-Link Kasa Smart Doorbell

TP-Link imzalı akıllı kapı zili: Kasa Smart Doorbell

TP-Link yeni yönlendiricileri haricinde yeni akıllı ev cihazını da tanıttı. CES 2021‘de gün ışığına çıkan TP-Link Kasa Smart Doorbell  isimli cihaz, Kasa serisinin bir parçası olarak karşımıza çıkıyor.

TP-Link Kasa Smart Doorbell olarak adlandırılan cihaz 2K çözünürlüğünde video kaydı yeteneğine sahip. İnsanları ve diğer hareket eden nesneleri ayırt edebilen Smart Doorbell, görüntüleri microSD karta veya buluta kaydedebiliyor.  Şık bir tasarıma sahip olan cihazın üst tarafında bir kamera alt tarafında ise zil çalmak için bir tuş yer alıyor. Nest’in Hello Doorbell cihazına rakip olarak geliştirilen modelin çıkış tarihi ve satış fiyatı henüz belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link imzalı yeni güvenlik kamerası da yolda

TP-Link, bu yıl ürün yelpazesine farklı bir akıllı ev cihazı da ekliyor. 2K çözünürlük yeteneğiyle gelen ve görüntüleri microSD kartlara (bulut desteği de var) aktarabilen Kasa Spot Pan Tilt dikkat çekiyor. Cihaz, 2K çözünürlüğünde video kaydedebiliyor. Hareket algılama özelliğine de sahip olan cihaz, IP65 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı da dayanıklı. Bu sertifika sayesinde kamerayı dış ortamlarda da kullanmak mümkün.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çekmeyi başaran en yeni bisikletlerden