reklamı kapat

POPÜLER

yüz maskesi

Yerleşik mikrofon ve kulaklığa sahip yüz maskesi [Video]

Günümüzün en olağan objelerinden birisi Covid-19 nedeniyle yüz maskeleri oldu. İhtiyaçlar ile bağlı olarak bir yüz maskesi de teknolojik hale geldi.

Covid-19’un yayılmasını önlemek adına mutlaka ama mutlaka herkesin maske takması gerekiyor. Maske elbette yüzde 100 koruma getirmiyor ancak yine de salgını kontrol altında tutmak adına çok ama çok büyük bir önem arz ediyor. Bu konuda hazırlanan en gelişmiş yüz maskesi tasarımlarından birisi ise yeni karşımıza çıkan MaskFone oldu. Tanıtım videosunu direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz bu yenilikçi ürün, bünyesinde yerleşik olarak bir kulak içi kablosuz kulaklık taşıyor. Bu sayede kişiler ekstra bir kulaklık taşıma zorunda kalmıyor. MaskFone’un en önemli yanlarından birisi ise bünyesinde kulaklık yanında bir mikrofon da taşıyor olması. Telefonlar ile Bluetooth üzerinden bağlantı kuran yüz maskesi, bu mikrofon yardımıyla maskeyi çıkarmadan çok net telefon görüşmeleri yapmanıza imkan tanıyor. Bu da gerçekten oldukça güzel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MaskFone isimli yüz maskesi ucuz değil

Çıkarılabilir filtreler ile gelen yani tek kullanım olmayan ürün, 50 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip. Üzerinden müzik kontrolü için butonlar da yer alan ürüne buradan ulaşabilirsiniz. Pandemi sürecinin getirdiği yeni düzene hızlı şekilde adapte olan firmalar, herkesi şaşırtmaya devam ediyor.