reklamı kapat

POPÜLER

Apple yüz maskesi

Apple imzalı yüz maskesi için çıkan inceleme videosu [İzle]

Apple, yeni Koronavirüs Covid-19 ile mücadele sürecinde çalışanlarına özel olarak birden fazla yüz maskesi hazırladı. Yeni video bu maskerlerden birisini gözler önüne seriyor.

Yeni Koronavirüs Covid-19 biliyorsunuz halen başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede tam olarak kontrol altına alınabilmiş değil. Her gün dünya genelinde virüs nedeniyle hayatını kaybeden binlerce insan bulunuyor. Bu yüzden de virüs ile mücadele aktif olarak devam ediyor. Bu mücadele kapsamında önlem odaklı en önemli unsurlardan birisi de maske. Bu konuda dünyanın en değerli teknoloji şirketlerinden Apple da bir adım atmış ve kısa süre önce firmanın tasarım takımı kendi çalışanları için iki farklı maske geliştirmişti. Bu maskelerden Face Mask‘ın direkt olarak şirket tasarımı olduğu, ClearMask isimli şeffaf yapıdaki diğer maske tasarımının ise dışarıdan alınarak özelleştirildiği aktarılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple imzalı yüz maskesi gündem olmayı başardı

Ünlü Youtube kanalı Unbox Therapy tarafından yayımlanan video ise Face Mask’i karşımıza getiriyor. Çalışanlar için olmasına rağmen özel bir kutuda gelen maske, ABD tasarımı ancak sürpriz olmadığı üzere Çin’de üretiliyor. Her kutudan beş farklı maske çıkıyor ve özel bağlantı ile benzerlerinden daha sağlam bir bağlantı elde edilebiliyor. Bu yüz maskesi üstünden Apple’ın satış yaparak para kazanma gibi bir amacı ise bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en son iPad Pro modelleri ile tanışın