reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy F41

Samsung Galaxy F41 için ilk ön inceleme videosu geldi [İzle]

Samsung, biliyorsunuz ürün gamına bir de Samsung Galaxy F serisini ekliyor. Serinin ilk üyesi Samsung Galaxy F41 karşınızda.

Samsung’un Galaxy S, Galaxy M, Galaxy A ve Galaxy Z modelleri arasına yakında bir de Samsung Galaxy F serisi geliyor. Daha önce de söylediğimiz gibi bu serinin 200-270 dolarlık segmente odaklandığı ve Galaxy F serisi akıllı telefonların kamera odaklı olacağı aktarılmıştı. İşte bu serinin ilk üyesi Samsung Galaxy F41, dün yapılan duyuruya göre 8 Ekim tarihinde resmen tanıtılıyor. Hindistan merkezli olarak tanıtılacak ve ilk olarak orada satılacak telefon, 6.000 mAh pil üzerine kuruluyor ve sAMOLED bir ekran üzerine kuruluyor. Modeli bugün gündeme getiren ise hem ilk ön inceleme hem de Samsung’un yayımladığı tanıtım videosu oluyor. Resmi tanıtım videosu aşağıda yer alırken, ön inceleme videosunu ise yukarıda izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy F41 çok ilgi çekmiyor

Damla çentikli standart bir tasarımı benimseyen ve parmak izi sensörü arkasında olan cihaz, bildiğimiz kadarıyla gücünü Samsung imzalı Exynos 9611 işlemciden alıyor. Kayıtlarda 6 GB RAM ile görünen Galaxy F41, kutusundan Android 10 ile çıkıyor ve üçlü arka kamera sistemi taşıyor. Bu modelin şimdilik Türkiye’de satılması beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı açıklanan Xbox Series S