reklamı kapat

POPÜLER

Football Manager 2021

Football Manager 2021’nin çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

Futbol tutkunlarının yakından takip ettiği Football Manager 2021 oyunun çıkış tarihi belli oldu. Aktarılan bilgiye göre merakla beklenen oyun 24 Kasım’da PC ve Mac platformları için indirmeye sunulacak.

Oyunun ayrıca Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X ve Nintendeo Switch’e geleceği belirtiliyor. iOS ve Android platformları için de yayınlanması beklenen oyun yeniliklerle geliyor. Daha önceki oyunlarda olduğu gibi Türkçe dil desteği sunan oyunla ilgili tüm yeniliklerin önümüzdeki ayın başında açıklanması bekleniyor. Lisans güncellemelerinin de dahil olduğu oyunda 50’den fazla ülkenin 2.000’den fazla takımı kullanıcıları bekliyor. Oyuncular kadrolarının güçlerini  değerlendirmeleri için teknik heyetle güçlerini birleştirebiliyor. Gözlemcilik ekibi oyuncuların kadrolarını daha iyi hale getirebilecek oyuncular bulabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Football Manager 2021 Türkiye satış fiyatı ne kadar olacak?

Oyun şu anda Steam üzerinden ön siparişle satışa sunulmuş durumda. Yüzde 10 indirimle satışa sunulan oyunun fiyatı ise 224 TL. Erken erişimin 24 Kasım olan çıkış tarihinden iki hafta önce hazır olması bekleniyor. Sadeleştirilmiş menajerlik deneyimi olan FM21 Touch da ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak. Kısa bir süre önce Epic Games Football Manager 2020‘yi ücretsiz olarak yayınladığını ve kısa bir süre içerisinde oyun yüksek indirme rakamlarına ulaştığını da hatırlatalım. Bizim de severek oynadığımız oyunla ilgili yeni bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.