reklamı kapat

POPÜLER

Diablo III: Ultimate Evil Edition’ın konsollar için çıkış tarihi belli oldu

Diablo III, çıkışı ardından yarattığı hayal kırıklığından sonra geçtiğimiz mart ayında yayınladığı ek paketi Reaper of Souls ile oyunu toparlamıştı. Bu ek paket sadece PC ve Mac için satışa sunulmuş konsollara gelmemişti. Şimdi Diablo III: Ultimate Evil Edition ile oyunun kendisi ve ek paketini tek seferde konsollar için satın alabileceksiniz.

Blizzard aslında Diablo III’ü daha önce PS3 ve Xbox 360 için satışa sunmuştu. Ancak Reaper of Souls’un konsollar için çıkışını biraz erteleyen firma, yeni ve eski nesil konsollar için iki oyunu bir arada çıkarıyor. PS4 ve Xbox One için 59,99 dolar olacak olan oyun paketi, PS3 ve Xbox 360 için ise 39,99 dolar fiyat etiketiyle 19 Ağustos’ta satışa sunulacak.

diablo_3
Düşük seviyeli oyuncuların yüksek seviye karaktere sahip arkadaşlarıyla oynayabilmesi için karakter güçlendirme modu bulunan oyunda yeni bir oyun içi mesajlaşma sistemi de mevcut. Ayrıca oyunun PS3 veya Xbox 360 versiyonuna sahipseniz, mevcut karakterinizi yeni versiyona taşıyabiliyorsunuz. Tabii eski ve yeni nesil konsollar arası karakter taşıma işlemi de yapılabiliyor.

Reaper of Souls incelememizi buradan okuyabilirsiniz.