reklamı kapat

POPÜLER

Modüler telefon Ara’ya Sennheiser bileşenleri mi geliyor?

Bildiğiniz üzere gözümüz her daim Google‘ın Ara projesi üzerinde. Mobil telefon konseptini kökten değiştirme potansiyeline sahip olan Ara, akıllı telefonlarda kamera ve ekrana kıyasla genellikle gözardı edilen hoparlöre de hak ettiği yeri verecek gibi görünüyor. Edinilen son bilgilere göre Sennheiser, Ara fikrinin geliştirilme aşamasındaki ortaklardan biri olan Phonebloks ile iş birliği yapacağını açıkladı.

HTC One (M8) gibi az sayıda cihazda gördüğümüz kaliteli ses bileşenleri bu iş birliğiyle birlikte pek çok kişinin cebinde yerini alabilecek. Yapılan açıklama çok fazla detay belirtmese de, ocak 2015’te çıkması beklenen Ara için çeşitli kalite ve fiyat seviyelerine sahip Sennheiser bileşenlerinin çıkarılacağı düşünülüyor.

Ara’ya yönelik beklenti ve heyecanı esas olarak artıracak olan şüphesiz ki bu tür iş birliklerinin giderek artması olacaktır. Şimdi Sennheiser’ın da atladığı bu vagona, görüntü ve ses teknolojilerindeki devlerin yanı sıra ünlü tasarımcıların da dahil olarak heyecanı iyice artırmasını bekliyoruz.

İLGİLİ HABERLER