reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser CX 400BT

Sennheiser CX 400BT için 450 TL’lik indirim

Uygun fiyata güçlü ses performansı sunan Sennheiser CX 400BT modelinin fiyatı düştü. 30 Aralık tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında kulaklığın satış fiyatı 1.799 TL‘den 1.349 TL‘ye geriledi. Şirketin amiral gemisi kulaklıklarından olan Sennheiser Momentum True Wireless 2 ile aynı ses performansına sahip olan modelde aktif gürültü engelleme özelliği ise mevcut değil.

Kişiselleştirilebilir kontroller, uzun pil ömrü ve konforlu tasarımıyla da göze çarpan modelde 7 mm dinamik sürücüler kullanılıyor. İncelemesini de yaptığımız Sennheiser CX 400BT sunduğu detaylı tiz ve güçlü bas deneyimiyle bizden tam not almıştı.

Sennheiser
CX 400BT’nin özelleştirilebilir ara yüzleri, Google Asistan ve Siri gibi sesli yanıt sistemlerine erişmeye imkan tanıyor. Hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklık aynı zamanda ortamdaki sesi azaltma özelliği de bulunuyor.

Sennheiser CX 400BT suya dayanıklı mı?

IPX4 sertifikasına sahip olmayan model bu sebeple su sıçramalarına karşı dayanıklı değil. Kulaklık, uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. Kulaklıklardaki 7 saat pil ömrünün yanı sıra, şarj kutusu sayesinde ek 20 saat ile toplamda 27 saate kadar pil ömrü sunuluyor.  Model kulaktan çıkarıldığında otomatik olarak kapanma özelliğine sahip değil. True Wireless kulaklık portföyünü yepyeni bir fiyat aralığına taşıyan yeni ürün, uygun fiyat bandıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Şu sıralar kablosuz kulaklık arayanların CX 400BT modeline göz atmasında yarar var. Kulaklığı indirimli olarak Sennheiser’ın resmi sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

İlgili video

CX 400BT tanıtım videosu