reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser CX 400 BT

Sennheiser CX 400BT fiyatı düşmeye devam ediyor

Sennheiser’ın eylül ayında lanse ettiği Sennheiser CX 400BT modelinin Türkiye fiyatı düştü. Bir satış kanalı 1.699 TL fiyat etiketine sahip olan modelin fiyatını 1.347 TL‘ye düşürdü.

Sunduğu ses performansıyla dikkatleri üstüne çeken model kişiselleştirilebilir kontroller, uzun pil ömrü ve konforlu tasarımıyla da göze çarpıyor. Momentum True Wireless 2’nin sunduğu ses performansıyla aynı olduğu belirtilen Sennheiser CX 400BT modelinde aktif gürültü engelleme özelliği bulunmuyor. 7 mm dinamik sürücülerin tercih edildiği model detaylı tiz ve güçlü bas deneyimi sunuyor. CX 400BT’nin özelleştirilebilir ara yüzleri, Google Asistan ve Siri gibi sesli yanıt sistemlerine erişmeye imkan tanıyor. Hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklık aynı zamanda ortamdaki sesi azaltma özelliği de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser CX 400BT modeli pil ömrü performansıyla da göze çarpıyor

Hareket halindeyken şarj edebilme özelliği bulunan CX 400BT, uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. Kulaklıklardaki 7 saat pil ömrünün yanı sıra, şarj kutusu sayesinde ek 20 saat ile toplamda 27 saate kadar pil ömrü sunuluyor.  Model kulaktan çıkarıldığında otomatik olarak kapanma özelliğine de sahip. Bu sayede kulaklık enerji tasarrufu sağlayabiliyor. True Wireless kulaklık portföyünü yepyeni bir fiyat aralığına taşıyan yeni ürün, uygun fiyat bandıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

İlgili video

CX 400BT tanıtım videosu