reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser CX 400BT

En iyi sesi arayanlara; Sennheiser CX 400BT incelemesi

Sennheiser’ın yeni kablosuz kulaklığı Sennheiser CX 400BT, Momentum True Wireless 2’nin elde ettiği başarıyı devam ettiriyor. Sunduğu ses performansıyla dikkat çeken model aynı zamanda erişebilir fiyatıyla da rakiplerine gözdağı veriyor. Kulaklığın tüm detayları incelememizde

Sennheiser, Momentum True Wireless 2 modeliyle piyasadaki en başarılı tamamen kablosuz kulaklıklardan biri olarak karşımıza çıkmış ve yaptığımız incelemede de bu modelin performansından çok memnun kalmıştık. Momentum True Wireless 2 çok başarılı bir kablosuz kulaklık olsa da yüksek fiyatı sebebiyle ne yazık ki herkese hitap etmiyor.

Bu durumun farkında olan Sennheiser, bu modeldeki ses performansını daha uygun fiyatlı bir modele taşıyarak iddialı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Pek tabii daha uygun bir fiyata sahip olmak için Momentum True Wireless 2’de yer alan özelliklerden bazılarını bünyesinde barındırmayan Sennheiser CX400 BT, sunduğu ses performansıyla öne çıkan bir model. Cihazın ses performansından önce tasarımdan söz edelim.