reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser CX 400BT

Sennheiser CX 400BT’nin fiyatı geriledi; işte kablosuz kulaklığın yeni fiyatı

Sennheiser Momentum True Wireless 2, şirketin en iddialı kablosuz kulaklığı olsa da CX 400BT modeli de sunduğu deneyimle dikkat çekiyor.

Bizim de incelediğimiz Sennheiser CX400 BT için indirim fırsatı geldi. Momentum True Wireless 2’de yer alan sürücünün kullanıldığı kulaklık şu anda 1.499 TL‘ye satın alınabiliyor. Kulaklığın siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Google Asistan ve Siri gibi sesli asistanlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklık detaylı tiz ve güç bas deneyimi sunuyor. Hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklık aynı zamanda ortamdaki sesi azaltma özelliği de bulunuyor.

Model kulaktan çıkarıldığında otomatik olarak kapanma özelliğine sahip değil. True Wireless kulaklık portföyünü yepyeni bir fiyat aralığına taşıyan yeni ürün, uygun fiyat bandıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Momentum True Wireless 2’nin ses sürücüyle gelen modelde aktif gürültü engelleme özelliği mevcut değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser CX400 BT suya dayanıklı mı?

IPX4 sertifikasına sahip olmayan model bu sebeple su sıçramalarına karşı dayanıklı değil. Kulaklık, uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. Kulaklıklardaki 7 saat pil ömrünün yanı sıra, şarj kutusu sayesinde ek 20 saat ile toplamda 27 saate kadar pil ömrü sunuluyor. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept