reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser CX True Wireless

Bütçe dostu Sennheiser CX True Wireless’ın fiyatı düştü

Sennheiser CX True Wireless modelinin fiyatı geriledi. Piyasad 1.740 TL’ye satılan kablosuz kulaklık için bir indirim fırsatı yapıldı.

Advertisement

Kablosuz kulaklığın fiyatı 1.239 TL’ye düştü. Siyah renk bu fiyata satılırken beyaz renkli model daha yüksek fiyata satılıyor.

Kulak içi formunu benimseyen model Bluetooth 5.2 bağlantı desteğiyle geliyor. Kulaklık aynı zamanda
SBC, AAC ile yüksek kaliteli aptX desteğini de sunuyor. Sennheiser imzalı kulaklık tam dolu pille 9 saate varan bir kullanım imkanı vadediyor. Model şarj kutusuyla birlikte pil ömrünü 27 saate kadar çıkarıyor. Sennheiser Momentum True Wireless 2’de aktif gürültü engelleme özelliği bulunurken yeni modelde bu özellik ne yazik ki yer almıyor. IPX4 sertifikasına da sahip olan kulaklık bu sayede su sıçramalarına karşı dayanıklı bir gövdeye sahip. Dokunmatik kontrol özelliğinin de kullanıldığı kulaklık akıllı telefon uygulaması üzerinden rahatlıkla özelleştirilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser CX True Wireless sesli kontrol imkanı da sunuyor

Siri ve Google Asistan gibi sesli asistanlarla da uyumlu şekilde çalışabilen kulaklık mikrofonlara da sahip olduğu için kulaklıkta sesli görüşmeler de yapılabiliyor. CX400 BT modeliyle beğenimizi kazanan Sennheiser’ın yeni modeliyle de başarılı bir performans sergilemesi bekleniyor. Sennheiser kulaklık ürün ailesinin iddialı modellerinden olan Momentum True Wireless 2 incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

sennheiser

İlginizi Çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin