reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser CX True Wireless

Uygun fiyata güçlü ses sunan Sennheiser CX True Wireless için indirim zamanı

Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz Sennheiser CX True Wireless modelinde indirim fırsatı var. 1.378 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan kablosuz kulaklık Efsane Cuma kampanyası kapsamında 998 TL‘ye satılıyor. Ses kalitesiyle başarılı bir performans vadeden kulaklık piyasada satın alabileceğinin başarılı kablosuz kulaklıklar arasında yer alıyor.

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan model kulak içi bir formda karşımıza çıkıyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.2 noktasını kullanan kulaklık SBC, AAC ile yüksek kaliteli aptX desteğini de sunuyor. Sennheiser imzalı kulaklık tam dolu pille 9 saate varan bir kullanım imkanı vadediyor. Model şarj kutusuyla birlikte pil ömrünü 27 saate kadar çıkarıyor. Sennheiser Momentum True Wireless 2’de aktif gürültü engelleme özelliği bulunurken yeni modelde bu özellik ne yazik ki yer almıyor. IPX4 sertifikasına da sahip olan kulaklık bu sayede su sıçramalarına karşı dayanıklı bir gövdeye sahip. Dokunmatik kontrol özelliğinin de kullanıldığı kulaklık akıllı telefon uygulaması üzerinden rahatlıkla özelleştirilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser CX True Wireless yüksek ses performansı arayanlara göz kırpıyor

Siri ve Google Asistan gibi sesli asistanlarla da uyumlu şekilde çalışabilen kulaklık mikrofonlara da sahip olduğu için kulaklıkta sesli görüşmeler de yapılabiliyor. CX400 BT modeliyle beğenimizi kazanan Sennheiser, yeni modeliyle de başarılı bir performans sergiliyor.
sennheiser

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti