reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds

Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık için hazır olun

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Pro için çıkış çok ama çok yakında gibi görünüyor.

Samsung imzalı yeni kablosuz kulaklık modeli Samsung Galaxy Buds Pro, kısa süre önce resmi FCC kayıtlarına giriş yaptı. Buradan SM-R190 numaralı modelin çok ama çok yakında aktif olarak geleceği anlaşılıyor. Daha önce sızdırıldığı kadarıyla şarj özellikli haznesinde 472 mAh kapasitesinde bir pil taşıyan ve aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip olan ürün, Galaxy Buds/Buds+ gibi standart kulak içi formunda tasarlanıyor. Ses kalitesinin yüksek olacağı ve istenildiği zaman dışarıdaki sesleri daha iyi içeriye verebildiği söylenen Galaxy Buds Pro, kulak içi formunda olacağından Galaxy Buds Live’dan daha iyi gürültü engelleme yapabilecek bilgisi de söylenenler arasında yer alıyor. Gürültü engelleme artık bu cihazlarda olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık modeli Galaxy S21 hediyesi olacak gibi duruyor

Ancak daha önce de söylediğimiz gibi bu hediyenin sadece ön sipariş yapanlara verileceği düşünülüyor. Telefonların yanından daha doğrusu kutusundan bir kulaklık çıkması beklenmiyor. Hatta Galaxy S21’lerin kutusuna Samsung, Apple’ın izinden giderek bir şarj cihazı da koymayacak bilgileri geliyor. Daha önce de söylediğimiz üzere iPhone 12’lerin kutusundan kulaklık ve şarj cihazı çıkmıyor ve Apple bu konuda genel olarak olumsuz yorumlar alıyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil