reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds kablosuz kulaklık

Yeni Samsung Galaxy Buds kablosuz kulaklık çok önemli bir özellikle geliyor

Detaylı incelemesine burada yer verdiğimiz Samsung Galaxy Buds kablosuz kulaklık modelinin yenisi artık olmazsa olmaz bir özellikle geliyor.

Advertisement

Galaxy S11 ailesiyle beraber 2020 Şubat ayında tanıtılacak yeni Samsung Galaxy Buds kablosuz kulaklık, söylendiği kadarıyla sonuna eklenecek “+” takısı ile geliyor. Bu modelin elde edilen son bilgilere göre kesinlikle “aktif gürültü engelleme” özelliği bulunuyor. Biliyorsunuz Huawei Freebuds 3 ve Apple AirPods Pro’da da gürültü engelleme özelliği aktif olarak sunuluyor. Gelişmiş kablosuz kulaklık modelleri için olmazsa olmaz bu detay, Galaxy Buds+ modelinde de yer alacak gibi görünüyor. 8 GB dahili depolamaya sahip olacağı yani telefonlardan bağımsız olarak da görev yapabileceği aktarılan ürün, tahmin edebileceğiniz üzere bir şarj haznesiyle tasarlanıyor. İlk sürümden daha ufak olma ihtimali bulunan kulaklık, dört farklı renge sahip olacak. Burada beyaz gümüş, siyah ve sarı renkleri sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Samsung Galaxy Buds kablosuz kulaklık, Galaxy S11 ailesinin ön sipariş hediyesi olacak

2020 Mart ayında Galaxy S11’ler ile beraber satışa sunulmasını beklediğimiz kulaklık, aktif gürültü engelleme ile ilk modelden daha pahalıya satılabilir deniyor. Galaxy Buds şu an Türkiye’de 799 TL‘ye satılıyor. Yeni modelin yani Galaxy Buds+’ın bu açıdan 1.200 TL‘yi geçeceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Bahsettiğimiz Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli