reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds Sound ismi ortaya çıktı; işte beklentiler

Samsung Galaxy Buds Live sonrasında çıkacak Samsung imzalı yeni kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Sound olabilir.

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, son dönemde karşımıza çıkan en ilginç tasarımlı kulaklıklar arasında yer alıyor. Direkt olarak insan kulağının şekline / iç yapısına göre tasarlanan kulaklık, 2021’de yerini Samsung Galaxy Buds Sound modeline bırakabilir. Samsung’ın kısa süre önce kayıt altına aldığı bu isim, tamamen farklı bir kablosuz kulaklığa da işaret edebilir deniyor. Biliyorsunuz yakında Apple’dan AirPods Studio isimli bir kafa üstü kablosuz kulaklık geliyor. Henüz kesin olmasa da Galaxy Buds Sound modelinin buna bir rakip olma ihtimali bulunuyor. Model için henüz isim haricinde hiçbir detay bilinmiyor.

Samsung Galaxy Buds Sound merak uyandırırken, Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık için detaylar şöyle

Teknik olarak aktif gürültü engelleme teknolojisini taşıyan ancak bu konuda çok iyi bulunmayan Samsung Galaxy Buds Live, hazne ile beraber yaklaşık olarak 28 saatlik bir pil ömrü sunuyor. 5.6 gram ağırlığındaki kulaklıkların normal pil ömrü ise aktif gürültü engelleme ile 4.5 saat, aktif gürültü engelleme olmadan ise 5.5 saat seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

12 mm sürücüler üzerine kurulan ve bu açıdan ses kalitesi çok yüksek denilen Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, şarj özellikli haznesinde Qi kablosuz şarj teknolojisi de aktif olarak taşıyor. Modelin yurt dışı satış fiyatı 164 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin Türkiye fiyatı ise 1.299 TL seviyesinde karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil