reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy S21 serisi kablosuz kulaklıkla mı geliyor?

Samsung Galaxy S21 serisi için şaşırtan bir Samsung Galaxy Buds Beyond haberi gündemde yer alıyor. Samsung büyük bir adım planlıyor olabilir.

Çevreyi korumak için iPhone 12’ler yanında kulaklık ve şarj cihazı vermeyen teknoloji devi Apple, yeni iPhone’ların kutusuna sadece bir Lightning / USB-C kablo koydu. Firma hatta yeni üretilen iPhone 11, iPhone SE 2020 ve iPhone XR‘ların kutusundan da güç adaptörü ve kulaklığı kaldırdı. Bazı kaynaklar kısa süre önce 2021 başında gelecek Samsung Galaxy S21 ailesinde de şarj cihazı ve kulaklık olmayabileceğini aktarmıştı. O zaman bu bilgi henüz yüzde 100 kesin değil denilmişti. Bu bilgi gerçekten doğru değil gibi duruyor. Çünkü kaynaklar şimdi Samsung’un Galaxy S21’ler yanında Galaxy Buds Beyond isimli kablosuz kulaklığı vereceğini aktarıyor. Firma bu yıl kablolu da olsa bir AKG kulaklık vermeyecek açıklaması yapılıyor. Bu da hem ilginç hem de güzel görünüyor. 2021’de artık direkt olarak kutudan kablosuz kulaklık çıkması devri başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 haberi ile yeniden gündem olan Galaxy Buds Beyond için neler biliyoruz?

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık son dönemde karşımıza çıkan en ilginç tasarımlı kulaklıklar arasında yer alıyor. Direkt olarak insan kulağının şekline / iç yapısına göre tasarlanan kulaklık, 2021’de yerini ya Samsung Galaxy Buds Sound modeline ya da ismi geçen gün ortaya çıkan Samsung Galaxy Buds Beyond modeline bırakacak gibi görünüyor. Samsung’ın kısa süre önce kayıt altına aldığı bu isim, Galaxy S21 ailesiyle beraber 2021 başında gelecek yeni bir kablosuz kulaklığa işaret ediyor. alen sadece ismi olan yani nasıl göründüğü bilinmeyen ürün, isminden iddialı olacakmış izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil