reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık

Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklıktan yeni renk, yeni görsel

Geçtiğimiz günlerde ilk görseli ortaya çıkan kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Pro için yeni görseller geldi. Yeni renk kendisini gösterdi.

Samsung imzalı yeni kablosuz kulaklık modeli Samsung Galaxy Buds Pro, Evan Blass sayesinde geçtiğimiz hafta tasarımsal olarak karşımıza çıkmıştı. Model için ilk olarak yukarıdaki rengi paylaşan Blass, şimdi ise birçok kişinin tercih edeceği gümüş versiyonu gözler önüne serdi. Görebileceğiniz üzere model standart bir yapıda hazırlanmış ve bu durum birçok kişi için daha önce de söylediğimiz gibi güzel görünüyor. Sızdırıldığı kadarıyla şarj özellikli haznesinde 500 mAh kapasitesinde bir pil taşıyan ve aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip olan Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds/Buds+ devamı olarak standart kulak içi formunu benimsiyor. Ses kalitesinin yüksek olacağı ve istenildiği zaman dışarıdaki sesleri daha iyi içeriye verebildiği söylenen Galaxy Buds Pro, kulak içi formunda olacağından tasarımı tartışmalı Galaxy Buds Live’dan daha iyi gürültü engelleme yapabilecek bilgisi de söylenenler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık modeli Galaxy S21 hediyesi olacak 

Sağlam kaynaklara göre bu hediye sadece ön sipariş yapanlara verilecek. Bu arada halen Galaxy S21’lerin kutusundan normal bile olsa bir kulaklık çıkması beklenmiyor. Hatta Galaxy S21’lerin kutusuna Samsung’un Apple’ın izinden giderek bir şarj cihazı da koymayacak bilgileri de gelmeyi sürdürüyor. iPhone 12’lerin kutusundan kulaklık ve şarj cihazı çıkmıyor ve Apple bu konuda genel olarak olumsuz yorumlar alıyor. Ancak Samsung’un bu hamlesi henüz netlik kazanmış değil.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil