reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro satış fiyatı ortaya çıktı

Sürekli görsel sızıntıları ile gündeme gelen kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Pro için bu sefer fiyat etiketi netlik kazandı.

Samsung imzalı yeni kablosuz kulaklık modeli Samsung Galaxy Buds Pro, Evan Blass sayesinde geçtiğimiz hafta tasarımsal olarak karşımıza çıkmıştı. Toplam üç farklı renk seçeneğiyle yolda olan model, aktarıldığı kadarıyla 190 dolar yurt dışı satış fiyatına sahip. Bu fiyat üzerinden kulaklığın Türkiye’de 2 bin TL‘ye yaklaşacağı görülüyor ve bu biraz üzücü duruyor. USB-C portuyla şarj edilebilen ve aynı zamanda kablosuz şarj özelliği de olan Galaxy Buds Pro, taşıdığı IP68 sertifikasıyla suya karşı dayanıklı. Bu açıdan ürün terden de etkilenmiyor ve spor için uygun bir seçenek konumunda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık standart tasarımıyla şimdilik memnun ediyor

Sızdırıldığı kadarıyla şarj özellikli haznesinde 500 mAh, kulaklıklarda ise 60 mAh kapasitesinde bir pil taşıyan ve aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip olan Galaxy Buds Pro, ANC açıkken 22 saat gibi oldukça yeterli bir pil ömrü sunuyor ve Galaxy Buds/Buds+ devamı olarak standart kulak içi formunu benimsiyor. Ses kalitesinin yüksek olacağı ve istenildiği zaman dışarıdaki sesleri daha iyi içeriye verebildiği söylenen Galaxy Buds Pro, kulak içi formunda olacağından tasarımı tartışmalı Galaxy Buds Live’dan daha iyi gürültü engelleme yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil