reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds

Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık ortaya çıktı

Samsung Galaxy Buds Sound ve Samsung Galaxy Buds Beyond sonrasında bu sefer kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Pro ortaya çıktı.

Samsung bu aralar birçok kablosuz kulaklık ismi kayıt altına alıyor. Yukarıdaki isimler sonrasında karşımıza çıkan son model Samsung Galaxy Buds Pro, firmanın satışa sunacağı bir sonraki kulaklık olacak gibi görünüyor. Bu modelin daha önce Samsung Galaxy Buds Beyond olarak isimlendirdiğimiz ürün olduğuna artık hemen hemen kesin gözüyle bakılıyor. Bu açıdan kulaklık hakkında bazı bilgiler bulunuyor. Bunlara tekrar bakarsak Galaxy Buds Pro yüksek ihtimalle 2021 başında Galaxy S21 ailesiyle beraber tanıtılıyor.

Şarj özellikli haznesinde 472 mAh kapasitesinde bir pil taşıyan ve aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip olan ürün, Galaxy Buds/Buds+ gibi standart kulak içi formunda tasarlanıyor. Ses kalitesinin yüksek olacağı ve istenildiği zaman dışarıdaki sesleri daha iyi içeriye verebildiği (Ambiant Modu) söylenen Samsung Galaxy Buds Pro, kulak içi formunda olacağından Galaxy Buds Live’dan daha iyi gürültü engelleme yapabilecek bilgisi de geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık modeli Galaxy S21 hediyesi olabilir

Ancak bir kez daha bu hediyenin sadece ön sipariş yapanlara verileceği düşünülüyor. Telefonların yanından daha doğrusu kutusundan bir kulaklık çıkması beklenmiyor. Hatta Galaxy S21’lerin kutusuna Samsung, Apple’ın izinden giderek bir şarj cihazı da koymayacak bilgileri geliyor. Daha önce de söylediğimiz üzere iPhone 12’lerin kutusundan kulaklık ve şarj cihazı çıkmıyor ve Apple bu konuda genel olarak olumsuz yorumlar alıyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil