reklamı kapat

POPÜLER

TCL akıllı televizyon QLED

TCL “Android akıllı televizyon” modellerine indirim fırsatı

Türkiye’de resmen yer alan TCL imzalı akıllı televizyon modellerine güzel bir indirim geldi. TV’ler artık ciddi oranda daha ucuz.

Çin merkezli TCL firmasının Türkiye’ye gelen ilk televizyon modeli 55P8M ve 50P8M versiyonlarına sahipti. Bu model Bilkom güvencesiyle destekleniyor, Türkiye’de üretiliyor ve 50 inç için 4.899 TL, 55 için içinse 5.799 TL‘ye satılıyordu. Bu modelin yanına daha sonra 55 inç boyutundaki C715 modeli de dahil olmuştu. Büyük bir satış kanalında 6.999 TL‘den satışa çıkan televizyon, Samsung TV’ler gibi 4K QLED (Quantum Dot) panel üzerine kuruluyordu. İşte bu televizyonlardan 50P8M modeli büyük bir satış kanalında 3.999 TL‘ye, 55P8M modeli 5.299 TL‘ye, 55C715 modeli ise 5.998 TL‘ye düşmüş durumda. Burada özellikle QLED model dikkat çekiyor ve yeni TV almak isteyenler için güzel bir seçenek oluşturuyor.

Firmanın diğer televizyonları gibi Android işletim sistemi kullanan C715, Dolby Vision ve Dolby Atmos desteklerine de sahip. Dahili uydu alıcısı bulunan şık tasarımlı ve ince çerçeveli ürün, HDR10+ desteğiyle geliyor ve sesli komutlar ile yönetilebiliyor. Akıllı televizyon ayrıca TCL’in hepsi bir arada yapay zeka platformu olan TCL AI-IN üzerine kuruluyor. Modelin ürün sayfası ise burada yer alıyor.

TCL imzalı akıllı televizyon modelleri Türkiye’de ses getiriyor

Güncel kur nedeniyle Türkiye’de yurt dışı kadar bütçe dostu olmayan televizyonlar, yine de son indirimler sayesinde kullanıcılardan yüksek ilgi görmeyi başarıyor.

İlginizi Çekebilir

Daha çıkmadan gelen özel iPhone 12 modelleri