reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds Beyond ortaya çıktı; işte beklentiler

Samsung Galaxy Buds Live sonrasında Galaxy Buds Sound ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Samsung Galaxy Buds Beyond gündemde.

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık biliyorsunuz son dönemde karşımıza çıkan en ilginç tasarımlı kulaklıklar arasında yer alıyor. Direkt olarak insan kulağının şekline / iç yapısına göre tasarlanan kulaklık, 2021’de yerini ya Samsung Galaxy Buds Sound modeline ya da ismi yeni ortaya çıkan Samsung Galaxy Buds Beyond modeline bırakabilir. Samsung’ın kısa süre önce kayıt altına aldığı bu isim, Galaxy S21 ailesiyle beraber 2021 başında gelecek yeni bir kablosuz kulaklığa işaret ediyor gibi görünüyor. Henüz sadece ismi olan yani nasıl göründüğü bilinmeyen ürün, isminden iddialı olacakmış izlenimi oluşturuyor.

Samsung Galaxy Buds Beyond merak uyandırırken, Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık için detaylar şöyle

Teknik olarak aktif gürültü engelleme teknolojisini taşıyan ancak bu konuda çok iyi bulunmayan Samsung Galaxy Buds Live, hazne ile beraber yaklaşık olarak 28 saatlik bir pil ömrü sunuyor. 5.6 gram ağırlığındaki kulaklıkların normal pil ömrü ise aktif gürültü engelleme ile 4.5 saat, aktif gürültü engelleme olmadan ise 5.5 saat seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

12 mm sürücüler üzerine kurulan ve bu açıdan ses kalitesi çok yüksek denilen Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, şarj özellikli haznesinde Qi kablosuz şarj teknolojisi de aktif olarak taşıyor. Modelin yurt dışı satış fiyatı 164 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin Türkiye fiyatı ise 1.299 TL seviyesinde karşımıza çıkıyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil