reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro için kontrol arayüzü dahi sızdırıldı

Gündemden düşmeyen kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Pro için uygulamadaki kontrol arayüzü de ortaya çıkmış durumda.

Samsung imzalı yeni kablosuz kulaklık modeli Samsung Galaxy Buds Pro, en son  sağlam bir kaynağa göre Apple AirPods Pro ve AirPods Max‘te de olduğu gibi 3D Spatial Audio desteğine sahip olacak haberiyle ses getirmişti. Yani kulaklık kişilerin kafa hareketlerini takip edebilecek ve bunun üzerinden etkileyici bir üç boyutlu ses deneyimi getirebilecek. Toplam üç farklı renk seçeneğiyle yolda 190 dolarlık model, “Samsung Wearable” uygulaması içerisinde de göründü. Aşağıda görebileceğiniz üzere gelişmiş kablosuz kulaklık için hazırlanan özel bölümde model için birçok özelliğe hızlı erişim sunuluyor. Burada ilk bilgisi dün gelen bir özellik de netlik kazanıyor. Galaxy Buds Pro çevreyi tek tuşla daha iyi duymanıza imkan tanıyan bir modla (Ambient Sound) geliyor ve bu mod ses algılama üzerinden otomatik olarak çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu otomatik çalışma altyapısı çok güzel görünüyor. Bu sayede gürültü engelleme açıkken yakındaki birisi size seslendiği zaman onu duyabiliyorsunuz. Samsung bunun için uygulamaya “Voice Detect” isimli bir seçenek yerleştirmiş durumda. Hızlı EQ ayarları da sunan uygulama, kulaklıkta bir “oyun modu” olduğunu da kesinleştiriyor. Bu modda gecikme aşağıya çekiliyor. Dokunmatik kontrol altyapısı sunan kulaklık, telefonunuza gelen bildirimleri de okuyabiliyor.

Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık standart tasarımıyla memnun ediyor

Sızdırıldığı kadarıyla şarj özellikli haznesinde 500 mAh, kulaklıklarda ise 60 mAh kapasitesinde bir pil taşıyan ve aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip olan Galaxy Buds Pro, ANC açıkken 22 saat gibi oldukça yeterli bir pil ömrü sunuyor ve Galaxy Buds/Buds+ devamı olarak standart kulak içi formunu benimsiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ses kalitesinin yüksek olacağı ve istenildiği zaman dışarıdaki sesleri daha iyi içeriye verebildiği söylenen Galaxy Buds Pro, kulak içi formunda olacağından tasarımı tartışmalı Galaxy Buds Live’dan daha iyi gürültü engelleme yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil