reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro için yeni detaylar ve karşılaştırma gündemde

Gündemden düşmeyen kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Pro için bir kez daha yeni detaylar karşımıza çıkmış durumda.

Samsung imzalı yeni kablosuz kulaklık modeli Samsung Galaxy Buds Pro, hatırlarsınız en son Apple AirPods Pro ve AirPods Max‘te de olduğu gibi 3D Spatial Audio desteğine sahip olacak haberiyle ses getirmişti. Yani kulaklık kişilerin kafa hareketlerini takip edebilecek ve bunun üzerinden etkileyici bir üç boyutlu ses deneyimi getirebilecek. Toplam üç farklı renk seçeneğiyle yolda 199 dolarlık kablosuz kulaklık, şarj özellikli haznesinde 500 mAh, kulaklıklarda ise 60 mAh kapasitesinde bir pil taşıyor ve aktif gürültü engelleme özelliği açıkken hazne ile beraber 22 saat gibi oldukça yeterli bir pil ömrü sunuyor. Modelin normal kullanım süresi yine hazne ile beraber 28 saat seviyesinde yer alıyor. Yerini aldığı modelden farklı olarak IPX2 değil IPX7 sertifikası taşıyan kulaklık, hazne ile beraber 15 saatlik bir konuşma süresi de getiriyor. Bu arada kulaklıklarda 11 mm woofer ve 6.5 mm tweeter‘ın yer aldığı da ortaya çıkan  yeni bilgiler arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık kulak içi tasarımına sahip

Galaxy Buds Pro çevreyi tek tuşla daha iyi duymanıza imkan tanıyan bir modla da (Ambient Sound) geliyor ve bu mod ses algılama üzerinden otomatik olarak çalışıyor. Bu otomatik çalışma altyapısı çok güzel görünüyor. Bu sayede gürültü engelleme açıkken yakındaki birisi size seslendiği zaman onu duyabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung bunun için kulaklığın uygulamasına “Voice Detect” isimli bir seçenek yerleştirmiş durumda. Hızlı EQ ayarları da sunan uygulama, kulaklıkta bir “oyun modu” olduğunu da kesinleştiriyor. Bu modda gecikme aşağıya çekiliyor. Dokunmatik kontrol altyapısı sunan kulaklık, telefonunuza gelen bildirimleri de okuyabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil