reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro için daha tanıtılmadan inceleme videosu da çıktı [İzle]

Gündemden düşmeyen kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Pro için satış sonrasında sürpriz şekilde bir inceleme videosu da çıktı.

Advertisement

Samsung imzalı yeni kablosuz kulaklık modeli Samsung Galaxy Buds Pro, resmi olarak 14 Ocak tarihinde Samsung Galaxy S21 ailesiyle beraber geliyor. En son bir kullanıcı tarafından Facebook’ta satışa çıkan ürün, bu sefer yukarıda izleyebileceğiniz inceleme videosu ile karşımızda. Kulaklığı erkenden eline geçirmeyi başaran bir YouTuber’ın, merak edilen kulaklığın tüm detaylarını gözler önüne seriyor. Bu videoda kulaklığın boyutları da açık şekilde görünüyor. Boyutlar fotoğraflar çok iyi görünmüyor ve karşılaştırmanın da yer aldığı bu yukarıdaki video bu açıdan dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık için tüm detaylar şöyle

Kulaklık Apple AirPods Pro ve AirPods Max‘te de olduğu gibi 3D Spatial Audio desteğine sahip olacak. Yani kulaklık kişilerin kafa hareketlerini takip edebilecek ve bunun üzerinden etkileyici bir üç boyutlu ses deneyimi getirebilecek. Toplam üç farklı renk seçeneğiyle yolda 199 dolarlık kablosuz kulaklık, şarj özellikli haznesinde 500 mAh, kulaklıklarda ise 60 mAh kapasitesinde bir pil taşıyor ve aktif gürültü engelleme özelliği açıkken hazne ile beraber 22 saat gibi oldukça yeterli bir pil ömrü sunuyor.

Modelin normal kullanım süresi yine hazne ile beraber 28 saat seviyesinde. Yerini aldığı modelden farklı olarak IPX2 değil IPX7 sertifikası taşıyan kulaklık, hazne ile beraber 15 saatlik bir konuşma süresi de getiriyor. Kulaklıklarda 11 mm woofer ve 6.5 mm tweeter‘ın yer alıyor. Modelin Türkiye fiyatı henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Buds Pro çevreyi tek tuşla daha iyi duymanıza imkan tanıyan bir modla da (Ambient Sound) geliyor ve bu mod ses algılama üzerinden otomatik olarak çalışıyor. Bu otomatik çalışma altyapısı çok güzel görünüyor. Bu sayede gürültü engelleme açıkken yakındaki birisi size seslendiği zaman onu duyabiliyorsunuz.

Samsung bunun için kulaklığın uygulamasına “Voice Detect” isimli bir seçenek yerleştirmiş durumda. Hızlı EQ ayarları da sunan uygulama, kulaklıkta bir “oyun modu” olduğunu da kesinleştiriyor. Bu modda gecikme aşağıya çekiliyor. Dokunmatik kontrol altyapısı sunan kulaklık, telefonunuza gelen bildirimleri de okuyabiliyor.