reklamı kapat

POPÜLER

Honor V40

Kamera modülü dikkat çeken Honor V40 ortaya çıktı

Ambargo nedeniyle zor dönemler geçiren Huawei‘nin artık sahibi olmadığı Honor, yeni bir telefon hazırlığında. Honor V40 geliyor.

Hep söylediğimiz gibi ABD’nin ambargosu nedeniyle hem donanım hem de yazılım tarafında içe dönmek zorunda kalan Huawei, Honor markasını Shenzhen Zhixin New Information Technology şirketine satmıştı. Bu satış sonrasında firmadan gelecek ilk modellerden birisi de Honor V40 olacak. İşte bu telefon, yapılan ilk sızıntıya göre arkasında adeta bir saati andıran yuvarlak kamera modülü taşıyor. Bu kamera modülünde dörtlü kamera sistemi yer alıyor ancak detaylar bilinmiyor. Aşağıdaki görselde telefonun önü de görünüyor. Burada kavisli kenarlar ile çiftli selfie kamerasına ev sahipliği yapan bir kamera modülü bizleri karşılıyor. Modelin diğer detayları ise gizemini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor V40, firma için önemli bir model

Daha önce de söylediğimiz gibi Huawei’den ayrıldıktan sonra Honor’un nasıl bir performans göstereceği halen oldukça büyük bir merak konusu. Firmanın özellikle akıllı telefonları hem donanımsal hem de yazılımsal olarak Huawei’nin teknolojileri üzerine kuruluyor. Ancak Honor’un Huawei’den ayrılması Android lisansını kazanabileceğini anlamına geliyor.

Eğer böyle bir durum söz konusu olursa ve Huawei’den teknoloji, Qualcomm’dan da Snapdragon işlemciler gelirse, firma özellikle telefon tarafında dikkat çekebilir. Honor’un şu an Çin’in en büyük telefon üreticisi olma gibi bir hedefi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Çok güçlü yeni amiral gemisi iPhone 12 Pro ile tanışın