reklamı kapat

POPÜLER

Honor V40

Honor, Huawei sonrası Google destekli seri planlıyor

Ambargo nedeniyle zor dönemler geçiren Huawei‘nin artık sahibi olmadığı Honor, geleceğe telefon tarafında umutla bakıyor.

Huawei tarafından Shenzhen Zhixin New Information Technology şirketine satılan Honor’dan yakında gelecek ilk modellerden birisi Honor V40 olacak. İşte bu modelde Android lisansı olmayacak. Ancak firma gelecek için Android lisansına sahip Google destekli bir seri planlıyor açıklaması geliyor. Bu da gelecek için gerçekten önemli görünüyor. Huawei’nin özellikle 5G üzerinden vurulduğu göz önüne alındığı zaman bu alanda, yani 5G altyapı tarafında yer almayan Honor’un Android lisansını alması oldukça olası görünüyor. Ancak elbette bunu zaman gösterecek. Eğer firma böyle bir lisansı alır ve Huawei’den teknoloji desteği görürse, yeni Huawei tam olarak Honor olabilir.

Yakında gelecek Honor V40 için detaylar şöyle

Model 22 Ocak tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. V40 için ortaya çıkan son bilgilerde  617 dolarlık bir fiyat etiketi bizleri karşılıyor. Bu fiyatın henüz modelin hangi versiyonuna ait olduğu bilinmiyor. Tasarımsal olarak bakarsak modelin önü ise kavisli yapıda ve çiftli selfie kamerasını bir ekran deliğinde taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gücünü yüksek ihtimalle MediaTek Dimensity 1000 Plus işlemciden alan telefon, 6,7 inç FHD+ 120 Hz AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve 4.000 mAh pil taşıyor. Kamera tarafında ise 50-megapiksel + 8-megapiksel ultra geniş açı + 2-megapiksel makro kameraları bir araya geliyor. Öndeyse 32 megapiksel + 16 megapiksel kamera bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Çok güçlü yeni amiral gemisi iPhone 12 Pro ile tanışın