reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4 için 350 TL’lik indirim fırsatı

Piyasadaki başarılı kablosuz kulaklıklardan olan Sony WH-1000XM4 modelinin fiyatı düştü. 3.499 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan model şu anda 3.145 TL‘ye satın alınabiliyor.

Gümüş renk seçeneği için bu fiyat geçerliyken siyah renkli modelin fiyatı ise 3.185 TL. 40 mm HD Hybird sürücüleri bünyesinde barındıran model yüksek bir ses kalitesi vadediyor.  Sony’nin başka modellerinde de yer alan 360 derece ses desteği bulunan Sony WH-1000XM4 modelinde dikkat çekici bir özellik de yer alıyor. Örneğin model konuma göre özel olarak ses profilleri sunabiliyor. Yani eviniz ve iş yerinizi için otomatik şekilde değişen ses profilleri belirlenebiliyor. Kablosuz kulaklık konuşmaya başladığınızı duyduğu zaman müziği otomatik olarak da durdurabiliyor.

Sony WH-1000XM4

Kulaktan çıkarıldığı zaman müziği otomatik şekilde durduran kulaklık, yan yüzeylerden dokunmatik kontrol altyapısına sahip ve her konuda ses ile ANC özelleştirmesi getiriyor. Yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi yapmaya da imkan tanıyan kulaklık sesli asistanlara da destek veriyor. Bu sayede kullanıcılar sesli olarak müziklerini kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 Sony WH-1000XM4 uzun pil ömrüyle de dikkat çekiyor

Sony WH-1000XM4 kablosuz kulaklık, 30 saat pil ömrü sunuyor. Burada 10 dakika şarj ile 5 saatlik müzik için dolum sağlanabiliyor. Hem ses performansı hem de aktif gürültü engelleme özelliğiyle dikkat çeken kulaklığın piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklıklardan biri olduğunu belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un özel katlanabilir telefon modeli