reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM4 360 Reality Audio

Sony WH-1000XM4 fiyatı için yeni indirim fırsatı

Sony WH-1000XM4 modelinin fiyatında yeni bir indirim yapıldı. Siyah renkli modelin satış fiyatı 3.110 TL‘den 2.799 TL‘ye geriledi. Piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklık modellerinden olan WH-1000XM4, ses ve ANC performansıyla dikkat çekiyor.

40 mm HD Hybird sürücülerine sahip olan kulaklık yüksek bir ses kalitesi sunuyor. Sony imzalı modelde farklı Sony modellerinde olduğu gibi 360 derece ses desteği bulunuyor. Model konuma göre özel olarak ses profilleri de sunabiliyor. Yani eviniz ve iş yerinizi için otomatik şekilde değişen ses profilleri belirlenebiliyor. Kablosuz kulaklık konuşmaya başladığınızı duyduğu zaman müziği otomatik olarak da durdurabiliyor. Kulaktan çıkarıldığı zaman müziği otomatik şekilde durduran kulaklık, yan yüzeylerden dokunmatik kontrol altyapısına sahip ve her konuda ses ile ANC özelleştirmesi getiriyor. Yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi yapmaya da imkan tanıyan kulaklık sesli asistanlara da destek veriyor. Bu sayede kullanıcılar sesli olarak müziklerini kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-1000XM4 pil ömrü performansı nasıl?

30 saat pil ömrü sunan kablosuz kulaklık 10 dakika şarj ediliğinde 5 saatlik müzik deneyimi vadediyor.
Hem ses performansı hem de aktif gürültü engelleme özelliğiyle dikkat çeken kulaklığın iOS ve Android kullanıcıları için iyi bir seçenek olduğunu söyleyelim.

Sony

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin fütüristik telefon modeli ile tanışın