reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM4

İddialı Sony WH-1000XM4 kablosuz kulaklık için sızan tanıtım videosu [İzle]

Kulaklık pazarının önemli isimlerinden Sony, ürün gamına yeni bir model daha ekliyor. Tanıtım videosu sızan kablosuz kulaklık Sony WH-1000XM4 yolda bulunuyor.

Sony WH-1000XM4, çok yakında resmi olarak lanse edilecek kablosuz kulaklıklar arasında yer alıyor. Spesifik olarak 6 Ağustos tarihinde gelecek modelin, sızan direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz video ile birçok detayı gözler önüne seriliyor. Kafa üstü formunda olan kulaklık, dahili QN1 çipiyle çok gelişmiş bir aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip. Bu konuda çok ama çok iddialı olduğu aktarılan model, 40 mm HD Hybird sürücüler üzerine kuruluyor ve çok yüksek bir ses kalitesi sunuyor. 360 derece ses desteği de bulunan kulaklık, ilginç ve faydalı özelliklere de sahip. Örneğin model konuma göre özel ses profilleri sunabiliyor. Aynı zamanda kulaklık konuşmaya başladığınızı duyduğu zaman müziği otomatik olarak da durdurabiliyor. Bu gerçekten çok ama çok kullanışlı görünüyor. Kulaktan çıkarıldığı zaman müziği otomatik şekilde durduran kulaklık, dokunmatik kontrol altyapısına sahip ve her konuda ses ve ANC özelleştirmesi getiriyor. Yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi yapılabilen ve burada Google Asistan ile Amazon Alexa destekleri olan Sony WH-1000XM4 kablosuz kulaklık, 30 saat pil ömrü sunuyor. Burada 10 dakika şarj ile 5 saatlik müzik için dolum sağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-1000XM4 kablosuz kulaklık için henüz fiyat belli olmuş değil

Ancak modelin çok da ucuz olması beklenmiyor. Sonuçta karşımızda oldukça gelişmiş ve güçlü bir seçenek yer alıyor. İki farklı renk seçeneği bulunan kulaklık, Türkiye’de de satılacak seçenekler arasında yer alıyor.