reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2e
Huawei Watch GT 2e akıllı saat

Huawei Watch GT 2e Türkiye fiyatına güzel indirim

Huawei P40 ailesi ile birlikte tanıtılan Huawei Watch GT 2e için Türkiye’de güzel bir indirim yapıldı. Model artık daha ucuza alınabiliyor.

Huawei Watch GT 2e Türkiye’de 1.199 TL seviyesinde satışa sunulmuştu. Üç farklı renk seçeneği bulunan ve zaman için bazı indirimler alan gelişmiş model, aşağıda da görebileceğiniz üzere şu an büyük bir satış kanalında 969 TL‘ye elde edilebiliyor. Fiyat performans oranı bu fiyat etiketi ile iyice yükselen ürün, Türkiye pazarında bu fiyat etiketi ile oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. 46 mm gövde boyutu ile büyük akıllı saatlerden olan Watch GT 2e, üç farklı renkte kayış ile alınabiliyor. Burada en çok kırmızı ile siyahın uyumunu iyi kullanan “kırmızı lav” seçeneği dikkat çeken saatin, önümüzdeki dönemde daha fazla ucuzlaması pek beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2e için genel bir özet yaparsak

Gelişmiş akıllı saat, 1,39 inç 454×454 piksel AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 455 mAh seviyesinde bir pil taşıdığı ve 14 güne yakın pil ömrü sunabildiği aktarılan model, 25 gram ağırlığa ve 53 x 10.8 x 46.8 mm boyutlara sahip. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 kullanan ve Android yanında iOS telefonlarla da kullanılabilen saat, 16 MB RAM ile toplam 4 GB dahili depolamaya sahip. Model müzikleri içerisinde depolayabiliyor ve 50 metre derine kadar inebiliyor. 100 farklı sporu algılayabilen akıllı saat, aktivite konusunda detaylı veriler toplayabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın gelişmiş akıllı saat modeli Series 5