reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2e

Huawei Mate Watch akıllı saat modeli mi geliyor?

Huawei, akıllı saat pazarının önemli bir ismi konumunda yer alıyor. Firma burada Huawei Mate Watch üzerinde de çalışıyor olabilir.

Huawei’nin kısa süre önce “Mate Watch” ismi için Çin merkezli olarak resmi bir marka başvurusu yaptığı ortaya çıktı. Bu ne demek oluyor? Firmanın bu markayı başka bir teknoloji firması almasın diye kayıt altına aldığı düşünülmüyor. Görünüşe bakılırsa ciddi ciddi Huawei Mate Watch isimli bir akıllı saat modeli yolda bulunuyor. Bu isim Mate serisi amiral gemisi akıllı telefonlara sahip firma için çok mantıklı duruyor. Yaz sonuna doğru çıkacağını düşündüğümüz Mate 40 serisiyle beraber lanse edilme ihtimali olan bu olası saat hakkında maalesef henüz hiçbir bilgimiz bulunmuyor. Ancak saatin oldukça üst seviye olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate Watch merak uyandırırken, firmadan en son Watch GT 2E gelmişti

Gelişmiş akıllı saat, 1,39 inç 454×454 piksel AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 455 mAh seviyesinde bir pil taşıdığı ve 14 güne yakın pil ömrü sunabildiği aktarılan model, 25 gram ağırlığa ve 53 x 10.8 x 46.8 mm boyutlara sahip. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 kullanan ve Android yanında iOS telefonlarla da kullanılabilen saat, 16 MB RAM ile toplam 4 GB dahili depolamaya sahip. Model müzikleri içerisinde depolayabiliyor ve 50 metre derine kadar inebiliyor. 100 farklı sporu algılayabilen akıllı saat, aktivite konusunda detaylı veriler toplayabiliyor. Modelin Türkiye fiyatı ise 1.199 TL seviyesinde .

İlginizi Çekebilir

Apple’ın gelişmiş akıllı saat modeli Series 5

İLGİLİ HABERLER