reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2 akıllı saat

Huawei GT 2 Pro akıllı saat modelinden sızan yeni bilgiler

Huawei’den yakın zaman içerisinde Huawei GT 2 Pro geliyor. İşte bu model hakkında resmi kayıtlardan yeni bilgiler ortaya çıktı.

Biliyorsunuz 2020 bitmeden Huawei’den Huawei Mate Watch isimli bir akıllı saat modeli geliyor. Ekim ayında Huawei Mate 40 ailesiyle beraber lanse edileceği düşünülen yüksek ihtimalle Harmony OS işletim sistemli model yanında Huawei GT 2 Pro ve Honor Watch GS Pro modelleri de yolda bulunuyor. Geçtiğimiz ay Eurasian Economic Commission (EEC) kapsamında resmi olarak kayıtlanan saatlerden GT 2 Pro, yine resmi kayıtlara göre 455 mAh kapasitesinde bir pil üstüne kuruluyor. Yani Watch GT 2 ile aynı pil kapasitesine sahip olan saat, bu açıdan kesin olarak 2 hafta ya da üstünde bir kullanım ömrüyle yolda bulunuyor. Bu da elbette çok güzel görünüyor. Yuvarlak tasarımı benimsemesine kesin gözüyle bakılan Huawei GT 2 Pro, yine resmi kayıtlara göre 10W gücünde bir şarj cihazı ile geliyor. Modelin Harmony OS kullanıp kullanmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei imzalı son akıllı saat Watch GT 2E olmuştu

Gelişmiş saat, 1,39 inç 454×454 piksel AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 455 mAh seviyesinde bir pil taşıdığı ve 14 güne yakın pil ömrü sunabildiği aktarılan model, 25 gram ağırlığa ve 53 x 10.8 x 46.8 mm boyutlara sahip. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 kullanan ve Android yanında iOS telefonlarla da kullanılabilen saat, 16 MB RAM ile toplam 4 GB dahili depolamaya sahip. Model müzikleri içerisinde depolayabiliyor ve 50 metre derine kadar inebiliyor. 100 farklı sporu algılayabilen saat, aktivite konusunda detaylı veriler toplayabiliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın gelişmiş akıllı saat modeli Series 5