reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2 akıllı saat

Huawei GT 2 Pro ve Honor Watch GS Pro akıllı saat modelleri geliyor

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan Huawei Mate Watch akıllı saat modeli yalnız gelmiyor gibi görünüyor. Huawei GT 2 Pro ve Honor Watch GS Pro da yolda.

Sağlam kaynaklar haftalardır bu yıl bitmeden Huawei Mate Watch isimli akıllı saat modelinin kesin olarak yolda olduğunu aktarıyor. En son duyduğumuz kadarıyla yeni saat Mate Watch, Huawei’nin kendi geliştirdiği HarmonyOS işletim sistemi üstüne kuruluyor. Ekim ayında Huawei Mate 40 ailesiyle beraber lanse edileceği düşünülen model, söylendiği kadarıyla yuvarlak tasarımını benimsiyor. Bu modelin öncesinde ise sürpriz akıllı saatler Huawei GT 2 Pro ve Honor Watch GS Pro karşımıza çıkartılabilir. Eurasian Economic Commission (EEC) kapsamında resmi olarak kayıtlanan saatler, henüz nasıl görünecek ya da neler sunacak bilinmiyor. Ancak modellerin Mate Watch gibi yuvarlak olacağı ve HarmonyOS işletim sistemi üstüne kuruluyor olabileceği aktarılıyor. İki modelin de yakında detayanacağı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei imzalı son akıllı saat Watch GT 2E olmuştu

Gelişmiş saat, 1,39 inç 454×454 piksel AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 455 mAh seviyesinde bir pil taşıdığı ve 14 güne yakın pil ömrü sunabildiği aktarılan model, 25 gram ağırlığa ve 53 x 10.8 x 46.8 mm boyutlara sahip. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 kullanan ve Android yanında iOS telefonlarla da kullanılabilen saat, 16 MB RAM ile toplam 4 GB dahili depolamaya sahip. Model müzikleri içerisinde depolayabiliyor ve 50 metre derine kadar inebiliyor. 100 farklı sporu algılayabilen saat, aktivite konusunda detaylı veriler toplayabiliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın gelişmiş akıllı saat modeli Series 5