reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band B6

Hibrit akıllı bileklik Huawei Band B6 tanıtıldı; işte fiyat ve özellikler

Hibrit yapıdaki akıllı bileklik Huawei Band B6 için resmi tanıtım sonunda yapıldı. Model için bilinmesi gereken tüm detaylar paylaşıldı.

Telefon görüşmesi amaçlı Bluetooth kulaklığı bir akıllı bileklik haline getiren Huawei TalkBand B5 üstüne gelen ve ilginç olarak Huawei TalkBand B6 değil Huawei Band B6 adını taşıyan yeni model, gerçekten şık bir tasarıma sahip. Yukarıda da dediğimiz gibi bir akıllı bileklik hem de Bluetooth kulaklık olarak kullanabilen ve bu açıdan gövdesi kolaylıkla ayrılabilen ürün, bünyesinde B5’e oranla daha büyük 1,53 inç boyutunda 326 PPI kavisli ve renkli AMOLED ekran taşıyor ve gücünü çok yetenekli Kirin A1 işlemciden alıyor. Nabız ve aktivite ölçüm yeteneği bulunan ürün, Bluetooth 5.2 desteğine sahip ve açık alanda 150 metre içerisinde telefondan uzakta telefon görüşmesi yapılmasına imkan tanıyor. FIRSTBEAT isimli profesyonel bir spor koçuna sahip olan Band B6, aynı zamanda bir sesli asistanı da beraberinde getiriyor. Görebileceğiniz üzere farklı renk seçenekleri bulunan akıllı bileklik, aktarıldığı kadarıyla USB-C üzerinden şarj edilebiliyor. Dahili pil ile 8 saatlik konuşma süresi elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band B6 dikkat çekecek bir oyun

Açıklandığı kadarıyla üç farklı versiyonu bulunan model, 142 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip. Ürünün Türkiye’de satılması ise şimdilik beklenmiyor. Ancak yine de bu konuda yüzde 100 kesin konuşmuyoruz. Huawei bir sürpriz yaparak bu ürünü Türkiye’ye de getirme kararı alabilir.

Görsel Kaynak

İlgili Video

Elektrikli geleceğin iç gıcıklayan sesiyle tanışın