reklamı kapat

POPÜLER

Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5

İlginç giyilebilir cihaz Huawei TalkBand B6 ortaya çıktı

Hibrit yapıdaki giyilebilir cihaz Huawei TalkBand B6 tanıtımı öncesinde ortaya çıktı. İşte model hakkında ortaya çıkan bilgiler ver tasarımı.

Huawei TalkBand B5, hatırlarsınız geçtiğimiz yıl tanıtılmıştı. Telefon görüşmesi amaçlı Bluetooth kulaklığı bir akıllı bileklik haline getiren ürün, bu sayede rakiplerinden ayrılıyordu. Bünyesinde 1.13 inç renkli AMOLED ekran bulunan bu cihazın yenisi yolda bulunuyor. Direkt olarak Huawei TalkBand B6 olarak geçen yeni sürüm, B5’in yapısını aynı şekilde devam ettiriyor. Yani yine akıllı bileklik gibi giyilebilen bir Bluetooth kulaklık karşımızda yer alıyor. Tasarımının direkt olarak sayfada görebileceğiniz yeni ürün, söylendiği kadarıyla B5’e oranla daha büyük bir AMOLED ekran taşıyor. Gücünü giyilebilir cihazlara özel yetenekli işlemci Kirin A1’den alıyor denilen TalkBand B6, normal bir akıllı bileklikten beklediğiniz her şeyin altında rahatlıkla kalkabiliyor. Birden fazla saat arayüzü taşıyan ürün, farklı kayış seçeneklerine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei TalkBand B6 dikkat çekecek gibi görünüyor

Henüz giyilebilir ürünün ne zaman satılacağı ya da kaça satılacağı bilinmiyor. Ancak çok pahalı olması beklenmeyen TalkBand B6, Kirin A1’in getirdiği önemli imkanlar ile çok yetenekli olacak gibi görünüyor. Bu modelin özellikle Huawei telefonlar ile üstün bir bağlantı yeteneği bulunuyor.

İlgili Video

Elektrikli geleceğin iç gıcıklayan sesiyle tanışın