reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5

Hibrit yapısıyla öne çıkan yeni “Huawei TalkBand B5” tanıtıldı

Kısa süre önce dört kameralı yeni akıllı telefonu Nova 3‘ü tanıtan Huawei, aynı zamanda TalkBand B5 modelini de lanse etti. Hibrit yapıdaki ürün, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Advertisement

İlk görseli geçtiğimiz günlerde Evan Blass’tan gelen Huawei TalkBand B5, resmen karşımızda. Söz verilen tarihte görücüye çıkartılan model, TalkBand serisinin son üyesi. İlginç olarak B3 modelinden B4’e değil B5’e geçen firma, serinin genel yapısı bozmuyor. Telefon görüşmesi amaçlı Bluetooth kulaklığı bir akıllı bileklik haline getiren konsept, bu sayede rakiplerinden ayrılıyor. Bünyesinde 1.13 inç renkli AMOLED ekran bulunan cihaz, burada 2.5D kavisli cam kullanıyor. Yerleşik olarak nabız ölçümü ve aktivite takibi yapabilen ürün, sadece 512 KB RAM ve 16 MB dahili depolamaya sahip. Pil kapasitesi 108 mAh olarak açıklanan Huawei TalkBand B5, tam doldurulduğu zaman üç gün kullanım ömrü sunuyor. IP57 sertifikası bulunan hibrit bileklik, Android 4.4 ile iOS 9 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlarla Bluetooth üzerinden bağlantı kurabiliyor. Cihazda gelişmiş uyku takip özelliği de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei TalkBand B5

Huawei TalkBand B5’in fiyatı henüz açıklanmadı

Resmi olarak 20 Temmuz tarihinde satışa çıkacak ürünün, ilerleyen dönemde Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor. İki işi bir arada yapan B5, serinin en güçlüsü olarak farklı kayış ve renklerde elde edilebiliyor.

İlgili Video

Xiaomi Mi Band 3 tanıtım videosu