reklamı kapat

POPÜLER

Joker

Jared Leto’suz Joker filminden ilk haber

DC Sinematik Evreni’nin Joker konusundaki iki farklı aktörle iki farklı film yaklaşımı hız kesmeden devam ediyor. Jared Leto’suz film ufukta göründü.

DC için beyaz perde macerası, Marvel kadar başarılı gitmiyor. Wonder Woman ile çok yaklaşsa da hala istediği Marvel başarısını yakalayamayan DC ise ilginç bir yola başvurmuş gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi Suicide Squad filminin başarısızlığı ve Joker gibi en popüler DC kötülerinden birini yeterince kullanmayışı bir kez daha DC’nin ayağına dolanmıştı. Filmde adeta parlayan Harley Quinn için bir film duyuran ekibin Joker yaklaşımı ise ilginç bir hal aldı. Jared Leto’nun kendi Joker filmine kavuşacağını bildiğimiz bu macerada ikinci bir filmi de Joaquin Phoenix’ten gelecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çekimleri başlıyor

Phoenix’in yer alacağı filmin senaryosunun tamamlandığı belirtiliyor. Todd Phillips’in yöneteceği filmin çekimleri ise önümüzdeki eylül ayında başlayacak. Filmin konusu ve adı ise şimdilik bilinmiyor. Sinematik evrenin dışında kalacak olan filmin bu açıdan hem şanslı hem de özgür olduğunu şimdiden söyleyebiliriz. Her ne kadar uzun sahnelerde göremesek de, Leto’dan farklı olarak Phoenix’in yorumunu da hayli merak ediyoruz. Filmin bütçesi ise 55 milyon dolar. Süper kahraman film bütçelerini düşününce oldukça düşük bir bütçeye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Filmin en erken 2019’un ortaları veya sonunda gelmesi bekleniyor.

İlgili video

Suicide Squad fragmanı