reklamı kapat

POPÜLER

Jared Leto Joker

Jared Leto’nun Joker’ine özel film müjdesi

Warner Bros.’un DC Sinematik Evreni için planları hem çeşitleniyor hem de değişiyor. 2016’daki Suicide Squad filminden sonra yeni bir Joker‘le farklı bir film çekeceği konuşulan stüdyo görünen o ki fikirleri yeniden değiştirmiş.

Jared Leto‘nun Joker’i beraberinde pek çok tartışmayı da getirmişti. DC’nin en sevilen kötülerinden olan Joker’in Suicide Squad versiyonu ya çok sevildi ya da nefret edildi. Çok fazla olumsuz yorumdan ve tabii çıkarılan sahneden sonra Warner Bros.’un yeni bir Joker’le hayatına devam edebileceği konuşuluyordu. Variety‘nin özel haberine göre ise beklediğimizin tam tersi oluyor. Leto, kendine ait bir Joker filmiyle rol için ikinci bir şans elde ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hem yapımcı hem oyuncu

Filmle ilgili detaylar ise belirsizliğini koruyor. Jared Leto’nun yapımcı koltuğuna da oturduğu film şu ara senaristini arıyor. Bu yüzden hikayenin nasıl şekilleneceği konusunda bir bilgi yok.

Öte yandan Warner Bros.’un ana ilgisi şu an Harley Quinn filmi olan Birds of Prey‘de. Margot Robbie’nin Suicide Squad’da övgüleri toplayan performansının ardından film duyurulmuş ve hayranlar arasında heyecan yaratmıştı. Harley Quinn’in kendini beyaz perdede tek başına göstermesinin ardından sıra Joker’e gelecek gibi görünüyor. DC, Marvel’ın aksine önce karakterlerin hikayesi yerine toplu hikayeler anlatıp daha sonra karakterleri tanıtma evresine geçtiği planına devam ediyor anlayacağınız.

Farklı bir Joker’in yer alacağı ve Todd Phillips‘in çekeceği film ise iptal olmuş değil. Ancak Philips’in filminin DC Sinematik Evreni’nden bağımsız olacağı iması yapılmıştı. Yani alternatif bir hikayeyi izleyeceğiz diyebiliriz. Todd Phillips’in filminde karakteri canlandırması için Joaquin Phoenix ile görüşmeler devam ediyor.

İlgili video

Suicide Squad fragmanı