reklamı kapat

POPÜLER

joker

Suicide Squad yönetmeninin yalanladığı Joker iddiası

Son zamanlarda Joker karakteri farklı sebeplerden dolayı gündemden düşmüyor. Bunlardan biri de Jared Leto ve onun versiyonuna dair ortaya çıkan yeni söylentiler. Suicide Squad filminin yönetmeni bu söylentilerden birini yalanladı.

Bildiğiniz gibi Joker’in Suicide Squad’ın en önemli karakterlerinden biri olması bekleniyordu. Fakat film büyük bir hayal kırıklığına dönüştü ve Jared Leto’nun versiyonu hiç beğenilmedi. Bunun en önemli sebeplerinden biri de Warner Bros. stüdyolarının kestiği sahneler oldu. Hemen ardından stüdyo Todd Phillips‘in projesini onayladı ve karakteri Joaquin Phoenix’in canlandıracağını açıkladı. Bu durumun Jared Leto’yu kızdırdığı hatta projeyi iptal ettirmek istediği geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Oyuncu bu projeyi öğrendikten hem oyunculuk hem de müzik alanında kendisine yardımcı olan menajerlerine şikayette bulunduğu anlaşıldı. Amaç bu iki ismin Warner Bros. ile iletişime geçip Todd Phillips’in projesini iptal ettirmesiydi. Fakat Leto’nun çabası sonuç vermedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gerçek olmayan Joker iddiası

Bu haberlerin ardından internette yeni bir söylenti hızla yayılmaya başladı. Jared Leto’nun Joker’inin en baştan beri beğenilmediği ve sahnelerin David Ayer’in kendisi tarafından bilinçli olarak kesildiği söyleniyordu. Elbette bu iddialar Twitter üzerinden David Ayer‘e de soruldu. Yönetmen bu iddialara “Bu yanlış bir bilgi. Bahsi geçen sözler de hareketler de bana ait değil.” demekle yetindi.

Yönetmen daha önce de Suicide Squad’ın istediği gibi şekillenmediğini söylemiş ve bunun için Warner Bros. stüdyolarını suçlamıştı. Bu sebeple söylentileri yalanlaması şaşırtıcı olmadı.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı