reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves

Hızlı ve Öfkeli ekibinin Keanu Reeves isteği

John Wick’in yıldızı Keanu Reeves yakın gelecekte Hızlı ve Öfkeli serisine dahil olabilir. En azından filmin ekibi tarafından yapılan yeni açıklama böyle düşünmemize neden oluyor.

Aslına bakarsanız Keanu Reeves’in adı daha önce de Hızlı ve Öfkeli’nin yanında anıldı. Bir dönem onun Hobbs & Shaw filminin oyuncu kadrosuna dahil olacağı iddia edilmişti. Ardından sevilen oyuncu çıkıp bu söylentilerin doğru olmadığını açıklamıştı. Filmin başro oyuncusu Dwayne Johnson da Keanu Reeves’le görüştüklerini fakat yoğun programlarının bu buluşmaya müsade etmediğini açıklamıştı. Ardından Keanu Reeves’i bu dünyada görmek istediklerinin altını çizmişti. Aradan geçen zamanın ardından bu cephede enteresan bir gelişme yaşandı. Serinin yazarlığını üstlenen Chris Morgan Keanu Reeves’le alakalı bir açıklamaya imza attı. Onun bu sözleri serinin hayranlarını fazlasıyla heyecanlandıraca gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Keanu Reeves Hızlı ve Öfkeli ekibiyle iletişimde

“Keanu Reeves’le oturup konuştuk. Onun Hızlı ve Öfkeli’ye dahil olmasını çok uzun zamandır istiyorum. Doğru zamanı bulmak için çabalıyoruz. Yoğun çalışma programlarımız içinde birlikte çalışabilmek için uygun zamanı bulamadık. Onu bu seriye dahil etmek en büyük isteklerimden biri.”

Görünen o ki ekibin bu isteği Hızlı ve Öfkeli 9’da gerçeğe dönüşmeyecek. Yine de serinin son filminde Keanu Reeves’i enteresan bir karakterle görmemiz çok da imkansız durmuyor. Fakat bunun için önce iyi bir karakter, sonra da uygun zamanın bulunması şart.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw filminin fragmanı