reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves

Hızlı ve Öfkeli dünyasında yalanlanan Keanu Reeves söylentisi

Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi Hobbs & Shaw’da John Wick’in yıldızı Keanu Reeves sürpriziyle karşılaşabileceğimize dair söylentiler internet dünyasının gündemine oturmuştu. Bu söylentilerin doğru olmadığı ortaya çıktı.

Bilmeyenler için ufak bir özet geçmek gerekirse Hızlı ve Öfkeli dünyasına biraz daha büyüyor. Başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham gibi isimlerin üstlendiği Hobbs & Shaw filmi yolda. Filmin yönetmenliğini de Deadpool, John Wick ve Atomic Blonde gibi yapımlarla tanıdığımız David Leitch üstleniyor. Bu ekibin bir araya gelişi yeteri kadar heyecan verici değilmiş gibi üstüne filmin kötüsüne Idris Elba’nın hayat verdiği ortaya çıkmıştı. Ardından paylaşılan fragmanlarla gördük ki bizleri gerçekten aksiyon dolu, nefes kesecek bir yapım bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Keanu Reeves yalanladı

Filmin vizyona girme tarihi yaklaşırken enteresan söylentiler ortaya atıldı. Bunlardan en fazla dikkat çekeni ise Keanu Reeves etrafında şekilleniyordu. John Wick serisiyle gönüllerde taht kuran oyuncunun Hobbs and Shaw filminde boy gösterebileceği konuşulur olmuştu. Geçtiğimiz ay ortaya atılan bu iddia büyük beklentiler yaratmasına rağmen yanlış çıktı. Yalanlama Variety‘e konuşan Keanu Reeves’ten geldi: “Tam olarak ne olduğunu ben de bilmiyorum. Gerçekten hiçbir fikrim yok. Benle iletişime geçtikleri doğru fakat bu sürprizin yaşanacağına dair sonucun nereden çıktığını bilmiyorum.”

Görünen o ki Hızlı ve Öfkeli serisi gözünü Keanu Reeves’e gerçekten dikmiş ancak oyuncu bu sürprizin bir parçası olmamayı tercih etmiş. Böylece ufak bir hayal kırıklığı yaşasak da işin aslını öğrenmiş olduk.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw fragmanı