reklamı kapat

POPÜLER

John Wick

John Wick Avengers Endgame’i zirveden etti

Keanu Reeves‘in rol aldığı John Wick 3’ün vizyona girmesiyle birlikte gişedeki dengeler değişti. Avengers Endgame sonunda büyük bir rekabetle karşı karşıya kaldı.

Bildiğiniz gibi Marvel stüdyolarının elinden çıkan Avengers Endgame gişede fırtına gibi esiyor. İnanılmaz bir başlangıç yapan film gerçek anlamda rekora koşuyor. Seneler önce Avatar tarafından kırılan uluslararası gişe rekorunu ele geçirmesine çok az bir zaman kaldı. Filmin toplam gişe hasılatı şimdiden 2,614 milyar dolara ulaşmış durumda. Fakat şimdiye kadar tüm haftaları zirvede bitiren Endgame bu hafta zirveden oldu.

Box Office Mojo’nun verilerine göre yönetmenliğini Chad Stahelski’nin üstlendiği John Wick 3 oldukça hızlı bir başlangıç yaptı. Bu hafta sonu üçüncü Parabellum filmi Amerika’da 57 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Avengers Endgame ise 29 milyon dolarlık kazancıyla ikinci sırada yer aldı. Böylece haftaların lideri zirveyi kaptırmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel anlamda baktığımızda John Wick 3’ün toplamda 2,614 milyar dolar gibi bir gişe hasılatına ulaşması imkansız. Fakat bu filmin Avengers Endgame rüzgarına rağmen çok iyi bir başlangıç yaptığı ve zirveyi ele geçirdiği gerçeğini değiştirmiyor. Öte yandan Avengers’a karşı galibiyet elde edebilecek tek isim John Wick olabilirdi. Bu sebeple filmin yaptığı hızlı başlangıç kimseyi şaşırtmıyor. Asıl merak ettiğimi ise Parabellum filminin toplamda ne kadar kazandıracağı oluyor.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı