reklamı kapat

POPÜLER

john wick

Keanu Reeves’ten şaşırtıcı John Wick itirafı

John Wick 3 filminin izleyici karşısına çıkmasına çok az bir zaman kala, karaktere dair yeni detaylar ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de Keanu Reeves’den geldi.

Keanu Reeves’in hayat verdiği John Wick ile ilk tanıştığımızda onu eşini kaybetmiş, köpeğiyle zaman geçiren sıradan bir adam olarak görmüştük. Fakat arabasının çalınması ve köpeğinin öldürülmesinden sonra onun aslında emekli olmuş bir suikastçi olduğu ve herkes tarafından korkulan bir adam olduğu anlaşıldı. Yakında onun maceralarına üçüncü filmle eşlik edeceğiz. Yeni macera için geri sayım devam ederken Keanu Reeves karakterinin şaşırtıcı hobisini şu sözlerle açıkladı:

“John için hazırlanan ilk senaryoda onun eski deri kaplama kitapları tamir ettiğini görüyorduk. Hatta böyle bir sahne çektik bile. Fakat çektiğimiz bu anlar filmde yer almadı. Bu onun hobisi, bir anlamda becerisiydi. Zaman geçirmek için yaptığı şeylerden biri diyebiliriz. Eşi vefat ettikten sonra böyle bir zanaat edindiğini de söyleyebiliriz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick hobisiyle şaşırtıyor

John Wick’in oldukça duygusal ve becerikli bir adam olduğunu zaten biliyorduk. Fakat deri kaplama, eski kitapları tamir etmek tıpkı onun de söylediği gibi hobiden çok bir zanaat. Yine de beyaz perdede görme şansımız olmayan bu detay izleyicileri fazlasıyla şaşırtacak gibi görünüyor. Yönetmenliğini Chad Stahelski’in üstlendiği, tam ismi John Wick Chapter 3 – Parabellum olan film 16 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak. Filmin fragmanını hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı