reklamı kapat

POPÜLER

John Wick

Keanu Reeves’in iddialı John Wick aksiyon sahneleri açıklaması

John Wick 3‘ün vizyona girmesine çok kısa bir zaman kala filmin başrol oyuncusu Keanu Reeves oldukça iddialı bir açıklamayla karşımıza çıkıyor.

Beyaz perdenin en sevilen kahramanlarından birine dönüşen John Wick heyecan uyandıran macerasıyla yakında geri dönecek. Başrolde yer alan Keanu Reeves‘in bu rolün hakkını vermek için ciddi bir eğitim aldığını, bol bol antreman yaptığını biliyoruz. Zaten onun bu yaklaşımı büyük takdir topluyor. Çünkü normalde Hollywood yıldızları riskli, aksiyon dolu sahnelerde kendileri yer almamayı tercih ediyor. Onun yerine bu alanda uzmanlaşan dublörlerle çalışmayı tercih ediyorlar. Keanu Reeves’in olabildiğince az dublör kullandığını zaten biliyorduk. Fakat sevilen oyuncunun son açıklamaları mecbur kalmadıkça kendi sahnelerinde başkalarını oynatmadığını oldukça iddialı bir şekilde ortaya koyuyor.

John Wick sahnelerinin kamera arkası

“Tüm aksiyon sahnelerinde ben yer alıyorum. Beyaz perdede gördüğünüz o tehlikeli sahnelerin yüzde 90’ında ben varım. Böylece izleyicilerle ve anlattığımız hikayeyle sağlam bir bağlantı kurduğumuzu düşünüyorum. İnanılmaz, çılgın bir sahne görüp ‘aman allahım neler oluyor’ diye düşünüyorsanız o sahnede ben varım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick için daha önce paylaşılan videolardan da Keanu Reeves’in karakterinin fiziksel yanına fazlasıyla hakim olduğu anlaşılıyordu. Bu açıklamayla birlikte onun karakterini hakkını vererek sinemaya aktarmak için ne kadar çaba harcadığı netlik kazanmış oluyor. Son olarak yönetmenliğini Chad Stahelski‘in üstlendiği, tam ismi John Wick Chapter 3 – Parabellum olan filmin 16 Mayıs‘ta vizyona gireceğini hatırlatalım. Filmin fragmanını hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı