reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3 filminde Keanu Reeves’in şaşırtıcı isteği ortaya çıktı

2019 senenin heyecanla beklenen filmlerinden biri kesinlikle John Wick 3. Filmin yıldızı Keanu Reeves’in ise karakteri için enteresan bir beklentisi olduğu anlaşıldı.

Enteresan John Wick 3 isteği

Beyaz perdenin en sevilen kahramanlarından olan John Wick’in nefes kesen macerası kaldığı yerden devam edecek. Başrolünde Keanu Reeves’in yer alacağı filmde yer altı dünyasının kahramanımızın peşine düşmesine şahit olacağız. Hayatta kalmak için ciddi bir mücadele vereceği, fazlasıyla zorlanacağı günler onu bekliyor. Kamera arkasında görev yapan Chad Stahelski ve filmin yıldızı Keanu Reeves ise John Wick’in çekeceği ızdıraptan fazlasıyla memnun görünüyor. Chad Stahelski düşüncelerini şu sözlerle ifade ediyor:

“Joseph Campbell kahramanların mitolojisi yaklaşımına hayranım. Onun acı olarak tanımladığı şeye biz bazen Zor Ölüm çıkmazı da diyoruz. Karakterlerimizin canına okumayı seviyoruz. Eğer böyle bir yaşam tarzını seçtiyseniz canınıza okunmama ihtimali yok. Bu yüzden John Wick’in acı çekmesini istiyoruz. Keanu Reeves de John Wick’in acı çekmesini istiyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chad Stahelski’nin tek başına yönettiği John Wick 3 veya John Wick 3: Parabellum filmi 17 Mayıs 2019‘da vizyona girecek. Bakalım Keanu Reeves’in isteği gerçeğe dönüşecek mi?

İlginizi çekebilir

John Wick Parabellum set videosu