reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3 Keanu Reeves

John Wick 3 yönetmeninden heyecan verici “gelecek filmler” açıklaması

John Wick 3 hala bizlerle bir fragman paylaşmış değil. Geçtiğimiz gün paylaşılan iki yeni görselle heyecanımızı körüklemeyi başaran filmin yönetmenindense heyecan verici bir açıklama geldi.

İlk iki filmle büyük başarı yakalayn seri, John Wick 3 ile bizi maceranın devamına sürüklemeye hazırlanıyor. Başrolü Keanu Reeves tarafından üstlenen seri aksiyon ve maceranın dozunu iyi ayarlarken hayranlardan da büyük beğeni topluyor. Haliyle böyle filmlerin “hiç bitmesin” algısı yaratması kaçınılmaz oluyor. Bir benzerini Hızlı ve Öfkeli serisinde de görebiliyoruz aslında. Yönetmen Chad Stahelski de farklı düşünmüyor. EW‘ya röportaj veren yönetmen, serinin yeni sürprizlerle karşımıza çıkabileceğini söyleyerek, gelecek projelere göz kırpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Keanu Reeves ve Chad Stahelski’nin yeni John Wick fikirleri

Bu filmleri yapmayı seviyorum çünkü herhangi bir sınırlamanız yok. Kendi mitolojimizi yaratıyoruz ve önümüze çıkmayan, bizi destekleyen bir stüdyomuz var. Eğer insanlar filme gider ve bu film de gişede başarılı olursa bunun bize dönüşü oluyor. Keanu ve benim sayısız fikrimiz bulunuyor. Kariyerimin sonuna kadar John Wick filmleri çekebilirim.” açıklamasına imza atan Chad Stahelski, “izleyiciler istediği sürece” yeni John Wick yapımlarının gelebileceğini söylüyor.

Halihazırda John Wick serisinden kopup kendi başına bir televizyon dizisine dönüşecek olan The Continental‘ın da baş yapımcılığını üstlenen Stahelski’nin bu açıklaması da hayranları epey mutlu edecek gibi. John Wick 3, 17 Mayıs 2019‘da izleyicilerle buluşucak. Wick’in bu kez fazlasıyla zorlu olan yeni sorununu nasıl çözeceğini hep beraber göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Keanu Reeves’in yeni filmi Replicas fragmanı